Sukcesy w konkursie LITERATURA I DZIECI

etap gminny17 grudnia uroczystą Galą w WDK w Rzeszowie została zakończona tegoroczna edycja Wojewódzkiego Konkursu LITERATURA I DZIECI Niezwykłe opowieści. W tym wydarzeniu naszą szkołę reprezentowały: Oliwka Wątor, zdobywczyni III miejsca i Weronika Mikuszewska, zdobywczyni wyróżnienia w etapie wojewódzkim w kategorii: recytacja oraz Katarzyna Mendocha, której praca plastyczna została w województwie wyróżniona. GRATULUJEMY!

………………………………………………………………………………………………………

Konkurs LITERATURA I DZIECI składał się z trzech etapów.

W etapie gminnym, w kategorii: recytacja, oprócz nagrodzonych w województwie uczennic, udział wzięły: Hania Szczęch, Milena Pająk, Oliwka Sanocka, Magdalena Farej, Wiktoria Stefanik, Zuzia Armata.

Natomiast w etapie rejonowym swe prezentacje wykonywały: Hania Szczęch, Oliwka Sanocka, Zuzia Armata oraz, wspomniane na początku artykułu, Oliwka i Weronika, które awansowały do województwa i tam zostały przez jury również zauważone.

Wszystkie wystąpienia naszych uczennic w poszczególnych etapach reprezentowały wysoki poziom i świadczyły o talencie recytatorek. Docenić należy dodatkową pracę dziewczyn, zaangażowanie emocjonalne i …niezwykłą cierpliwość oraz wytrwałość w… kwestii organizacyjnej.

Wspomnieć również należy o Natalii Stasiowskiej i Dominice Mendosze, których prace plastyczne zostały zakwalifikowane na pokonkursową wystawę. ( Wykonawczynie prac plastycznych reprezentowały Koło plastyczne, działające przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku)

Wszystkim uczestniczkom tego konkursu przekazujemy słowa uznania.                                                                                                                                  

( M.F.)

etap rejonowyOliwka W.Kasia Mendocha- kon. plas.Weronika Mik.Weronika i Oliwka-etap.woj.