„CZAR FIZYKI” sukces Oliwii w wojewódzkim konkursie

mmmmmDnia 9 maja 2019 roku Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle gościł młodych fizyków z całego województwa podkarpackiego. Konkurs otwarła pani  Marta Baran – dyrektor Szkoły, która bardzo serdecznie powitała uczniów i opiekunów oraz  panią Lucynę Opoń  – kierownika Oddziału Jakości i Zarządzania Edukacją w Krośnie. Następnie został odczytany list Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie, w którym podkreślono rangę przedmiotu, a także poszukiwanie talentów w tej dziedzinie wiedzy.

Uczniowie zmagali się z 30 zadaniami przez 60 minut.  Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Godek i Maciej Feliks z klasy IIIB gimnazjum. Rywalizacja była widoczna, gdyż do końca czasu wszyscy pisali, liczyli lub sprawdzali rozwiązania. Po „ostrej walce” przyszedł czas na podsumowanie:

Pierwsze miejsce w konkursie „Czar fizyki” zajęła uczennica naszej szkoły Oliwia Godek, której serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy, aby rozwijała swoje uzdolnienia i wykorzystywała zdobyte umiejętności.

  • uczniowiemmmmm