SUPERGIMNAZJALISTKA – Oliwia Godek i SUPERÓSMOKLASISTKA – Kinga Winiarska

oliwia11W związku z zakończeniem szkoły przez uczniów najwyższych roczników  Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Wybickiego we Frysztaku przyznała TYTUŁY SUPERGIMNAZJALISTKI i SUPERÓSMOKLASISTKI. Jest to szczególne wyróżnienie dla uczniów, którzy swą wzorową postawą, wysokimi oceanami w nauce i znaczącymi  osiągnięciami w konkursach na najwyższych  szczeblach przynosili chlubę placówce.
W roku szkolnym 2018/19 tytuł  SUPERGIMNAZJALISTKI  został przyznany Oliwii Godek z klasy 3bG.
Oliwia zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie z  Fizyki  ph. „Czar fizyki” , wyróżnienie za zajęcie 9. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA 2019 z matematyki, wyróżnienie za zajęcie 13. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie  GALILEO z fizyki i wyróżnienie za zajęcie 10. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2018 również z fizyki. Ponadto Oliwia bardzo aktywnie uczestniczyła w wielu uroczystościach szkolnych i gminnych, wzbogacając je pięknym , wzruszającym śpiewem i doskonałą grą aktorską. Pełniła także funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Została doceniona przez Wójta Gminy Frysztak i zdobyła nagrodę w konkursie  „Najzdolniejsza  Młodzież Powiatu Strzyżowskiego”.

oliwia11Oliwka Godek podczas występu na pożegnanie szkoły.

Natomiast tytuł SUPERÓSMOKLASISTKI roku szkolnego 2018/2019 został przyznany Kindze  Winiarskiej z klasy 8b, dwukrotnej Finalistce Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego,   laureatce Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ph. „Moje spotkania z przyrodą”, zdobywczyni nagrody Wójta Gminy Frysztak „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego” Kinga to niezwykle skromna, bardzo odpowiedzialna, pracowita i aktywna w szkolnej działalności uczennica, będąca wzorem dla rówieśników.

kinga11Kinga Winiarska podczas występu na pożegnanie szkoły. ( Obok- absolwent Maciej Feliks)

To ogromny zaszczyt i satysfakcja dla nauczycieli, którzy mieli okazje pracować z nagrodzonymi Uczennicami. Składamy gratulacje Oliwii i Kindze  oraz Ich Rodzicom.

Wszystkim zaś Absolwentom roku szkolnego 2018/19 życzymy pozytywnych wyników rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, a potem już spokojnych, fajnych wakacji.

(MF&MB)