Mikołajki w naszej szkole

swiety-mikolaj-z-workiem-prezentow_160606-60W ubiegły poniedziałek, 6 grudnia w SP nr 1 we Frysztaku odbyły się mikołajki!  

W naszej szkole mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również  z tejże okazji nie zabrakło śmiechu, radości i zabawy. Święty Mikołaj wraz ze swoją „ekipą” odwiedził wszystkie klasy. Organizatorem tego dnia byli uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego, którzy dzięki Radzie Rodziców naszej szkoły na czele z Panią Przewodniczącą Małgorzatą Roś oraz Panu Janowi Wnękowi  zatroszczyli się o to, aby każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor! Jednak słodkości to nie było wszystko, był także tematyczny quiz. Każdy, kto odpowiadał prawidłowo na pytania, otrzymywał nagrodę w postaci słodkiego cukierka.

received_390875586122824 (Copy)