razem_n (1)

Absolwenci roku 2022, przedstawiając swego życia małą garść…

Absolwenci roku 2022, przedstawiając swego życia małą garść…

- ostatni raz w swojej klasie

8a(1)

Klasa 8a. Sportowa. 10 godzin wuefu tygodniowo, więc, zrozumiałe, że sprytnie pokonali odległość od drzwi na scenę. Pełni energii od najmłodszych lat. Wiercący się wokoło osi szkolnej ławki,  przekraczający ilość dozwolonych wyjść  do…. z lekcji, zadający miliony pytań do nauczycieli, w tym połowa zbędnych i niezwiązanych z tematem. Gdy się na lekcjach nudzili, to sobie po prostu po sali chodzili.  No tak – to zrozumiałe. Trenowali chód…jak Korzeniowski.

Pani  wychowawczyni twierdzi, że  obecnie są  prawie idealni. ( Wierzymy, pani Małgorzato!)

Razem wyjeżdżali  na lodowisko czy kręgle, pomagali sobie nawzajem w dźwiganiu ciężkich plecaków, a nawet częstowali smakołykami innych, co w XXI wieku odchodzi do lamusa.

Uczniowie klasy 8a….nieobecni nie tylko na lekcji polskiego …( zawody, zawody, zawody i jeszcze raz zawody) na pożegnaniu szkoły też się momentami wzruszyli!

śpiewające  (1)

8b

  Klasa8b - to klasa owiana tajemnicą. Miała swoje szkolne sekrety, których wyjawienie mogłoby grozić,  oj,… pewnie niefajnymi konsekwencjami.

Fajni, czasami nawet grzeczni, ale nie obeszło się bez spadających tuż przed oknem dyrekcji    ( odwaga czy lekkomyślność ?) niezidentyfikowanych obiektów latających i wielu psikusów, o których nawet Państwo nauczyciele nie wiedzą. ( Ciekawe, dlaczego kursor w laptopie w sali 201 często zmieniał wygląd i kolor, a prądu ciągle nie było?)

Biała tablica zapisana każdej przerwy wzorami chemicznymi, fizycznymi i matematycznymi obliczeniami, doprowadziła do tego, że w gronie tej klasy znalazł się prawie 3-krotny laureat konkursów kuratoryjnych. No cóż, ojców sukcesu jest zawsze wielu!

-Tablico! Szacun, żeś dzielnie zniosła tyle nacisków czarnego markera.

Szczególne atrybuty tej koleżeńskiej grupy to grzebień, szczotka i lusterko.

z Moniką n (5)

8c

Klasa 8c. Pozostała do końca wierna swej pandemicznej bańce – sali nr 13. ( Jej uczniowie  za nic nie chcieli z niej wychodzić na przerwy.) I wcale im ten numer nie przyniósł pecha. No, może tylko w konkursie na najdłuższy łańcuch ( Jak widać, do końca nie mogli się z jego gmatwaniny uwolnić), który wygrać za wszelką cenę chcieli, a niestety, przegrali, choć cały ten szkolny rozgardiasz rozpętali. Ale za to szkoła na kilka dni ożyła!!!!

To grupa indywidualistów, a wśród niej: humaniści, muzycy, poligloci, może w przyszłości wielkiej sławy malarze, fizycy, a może i kucharze,( nawet na statku- prawda Andrii?).

Z poczuciem humoru i z humorami, z ortograficznymi, literackimi i z fizyki sukcesami, wysokimi na świadectwach ocenami. Wodzireje komersu ósmoklasistów.

Wśród nich Przyjaciele z Ukrainy – Marta, Artur i Andrii.

razem z Martą_n (4) 

- zatrzymani na chwile wspomnień

chłopaki 3

- wdzięczni Rodzicom

Karol gra_n (1)

dziewczyny siedzą

- dziękując Wszystkim Pracownikom szkoły

dla nauczycieli_n (1)

 

dziekujemy

-  świadomi odpowiedzialności za ważne wydarzenia współczesnego świata

razem_n (1)

…tworząc historii swej kawałek , pożegnali szkołę.