Dziękujemy za wielkie serca!

Skan_20230104W dniu 17 grudnia 2022 r. Rada Rodziców z pomocą Samorządu Uczniowskiego uczestniczyła w  Kiermaszu Świątecznym na frysztackim rynku. Pozyskane tego dnia środki finansowe zostaną przekazane na dofinansowanie zabawy choinkowej dla uczniów (347 zł).

22 grudnia 2022 r. w Kościele Parafialnym we Frysztaku uczniowie zaangażowali się w akcję charytatywną dla dwóch Rodzin potrzebujących z naszej szkoły poprzez sprzedaż dekoracji świątecznych. Zebrano kwotę 1025 zł.

Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów i rodziców za wszelką pomoc w organizacji kiermaszu i przygotowanie stroików i ozdób świątecznych.

Uczniowie, którzy szczególnie zaangażowali się w przygotowanie i sprzedaż podczas obu akcji, a tym samym zasłużyli na specjalne podziękowania to: Klaudia Armata z kl.7b, Oliwia Sowa z kl. 7b, Szymon Giera z kl. 8c, Natalia Roś z kl. 2b, Melania Wojciechowska z kl.6a.

Małgorzata Roś – przewodnicząca Rady Rodziców

 Wyrażamy wdzięczność Radzie Rodziców oraz zaangażowanym uczniom i nauczycielom. Dziękujemy Stowarzyszeniu „Spojrzenie Anioła” za wielkie serce i wsparcie zbiórki dla Rodzin potrzebujących kwotą 375 zł.

Razem możemy więcej – wsparcie udzielone Rodzinom to 1400 zł.

                                                                                                       Dyrekcja

IMG_20221219_182850