Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z fizyki „PANDA”:
Martyna Pałys z klasy IIIA – III miejsce, uzyskała tytuł laureata.
Wyniki XI Wojewódzkiego Konkursu Origami
Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum- klasa I
I. m – Wiktoria Papuga, kl. Ib
I. m – Aleksandra Chrobok, kl. Ia,
I. m – Zuzanna Owczarska, kl. Ib,
II. m – Daria Kulpińska, kl. Ib
II. m – Klaudia Ogorzałek, kl. Ib
II. m – Jakub Godek, kl. Ib
III. m – Oliwia Godek, kl. Ib
III. m – Patrycja Czech, kl. Ib
Wyróżnienie: Sabina Ząbik, kl.
Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum- klasa II
I. m – Sylwia Płaziak, kl. IIa,
I. m – Klaudia Stasiowska, kl. IIb,
II. m – Emanuela Muszyńska, kl. IIb,
Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum- klasa III
Im – Edyta Bobowska, kl. IIIb,
II. m – Paulina Chrobok, kl. IIIa
V Ogólnopolski Festiwal Origami w Żarowie „Piękno papierowych kwiatów”:
II miejsce – Aleksandra Chrobok, kl.Ia
III miejsce – Patrycja Czech, kl.Ib
III miejsce – Sylwia Płaziak, kl.IIa
Gminny konkurs literacko – plastyczny po hasłem „Trzeźwa głowa”.
Sylwia Płaziak, kl. IIA – I miejsce,
Emanuela Muszyńska, kl. IIB – II miejsce
Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej ‘We are the Music’
I miejsce - Łucja Szopa z Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku
II miejsce – Ilaria Muszyńska z Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku,
Wyróżnienie trafiło do Emanuelii Muszyńskiej
Publiczność również oceniała występy uczniów. Nagroda Publiczności została przyznana Łucji Szopie.
Konkurs fotograficzny „Filmowe inspiracje” - ZSP im. Jana Szczepanika w Krośnie:
Jakub Godek – I miejsce,
Dominika Mikuszewska – wyróżnienie
Wyniki przedmiotowych konkursów kuratoryjnych:
Szymon Petka – laureat z języka angielskiego
Jakub Feliks – finalista z języka angielskiego
Jakub Godek – laureat z języka polskiego
Piotr Wojciechowski – finalista z języka niemieckiego
Dzień Języków Obcych w Krośnie
Junior Master Of English 2016 – I miejsce: Szymon Petka
Junior Master Of English 2016 – III miejsce: Jakub Feliks
Lista zwycięzców w innych konkursach językowych:
- Kacper Papuga (konkurs Spell-ing Bee)
- Karolina Godek (konkurs The Ear of Szczepanik)
- Ilaria Muszyńska (również konkurs The Ear of Szczepanik)
IV Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów
Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr1 we Frysztaku zdobyli następujące miejsca:
- Oskar Kowalski z kl. I ,,b’’ – II miejsce (w grupie klas pierwszych)
- Kinga Konsur z kl. III,,c’’ – III miejsce ( w grupie klas drugich i trzecich)
- Martyna Pałys z kl. III,,a”- wyróżnienie
XIX Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „LAUDATE DEO”
II miejsce: Kinga Frączek i Łucja Szopa
XX Regionalny Konkurs Recytatorski o tytule „Skrzydło Orle”
II miejsce – Franciszek Czaja, kl. IIIa
III miejsce – Martyna Pałys, kl. IIIa
Gminny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”
I m – Stanisław Armata, kl.I
II m – Emanuela Muszyńska, kl.II