Konkurs ortograficzny z języka angielskiego

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ‘DICTATION COMPETITION 2017’

7 kwietnia 2017 odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny z języka angielskiego, w którym udział wzięło aż 44 uczniów. 

I miejsce - Jakub Feliks (III.b) - 79p. / 79 p. możliwych

II miejsce – Zofia Szczęch (III.c) - 76 p.

III miejsce – Michał Woźniak (III.a) - 74 p.

Spośród klas pierwszych najlepszą z angielskiej ortografii okazała się Patrycja Czech (I.b) – 67 p., a klas drugich  Kornelia Pająk (II.a) – 68 p.

Zwycięzcom gratulujemy!

IV Konkurs Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów


Dnia 5 kwietnia 2017r. odbyła się Gala Nagród IV Konkursu Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów. 
Konkurs organizowało II Liceum Ogólnokształcące  im.   Konstytucji 3 Maja w Krośnie. Licealiści i gimnazjaliści z całego regionu mogli sprawdzić  swoje umiejętności językowe i wiadomości o krajach niemieckojęzycznych.

Uczniowie pisali przez godzinę  test w dwóch grupach:

W kategorii gimnazjum-

I grupa –uczniowie klas pierwszych,

II grupa- uczniowie klas drugich i trzecich.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr1 we Frysztaku zdobyli następujące miejsca:

  1. Oskar Kowalski z kl. I ,,b’’ – II miejsce (w grupie klas pierwszych)
  2. Kinga Konsur  z kl. III,,c’’ – III miejsce ( w grupie klas drugich i trzecich)
  1. Martyna Pałys z kl. III,,a”- wyróżnienie

Gala Nagród była wspaniałym przeżyciem dla uczniów. Licealiści  uświetnili  uroczystość występem teatralnym w  języku angielskim pt.:,, Mały Książę”.

  Gratulujemy naszym gimnazjalistom sukcesów, pięknych prezentów i punktów na świadectwie!

Wyniki Konkursu „Origami 2017”

Wyniki Konkursu „Origami 2017”

I miejsce zajęli:

Klaudia Stasiowska 2b „Traktor”

Sylwia Płaziak 2a „Misie”

Wiktoria Papuga 1b „Wazon”

Emanuela Muszyńska 2b „Pokemon”

Patrycja Czech 1b „Smok”

Sabina  Ząbik 1b „Samolot”

 

II miejsce zajęli:

Daria Kulpińska  1B „Palma”

Dominia Mikuszewska 3a

Aleksandra Chrobok 1a „Kobra”

Fabian Dobrowolski 1a „Wąż”

Edyta Bobowska 3b

 

III miejsce zajęli:

Oliwia Godek 1b „Batman”

Zuzanna Owczarska 1b „Globus”

Klaudia Ogorzałek 1b „Słoń”

Martyna Pałys  3a  „Gryf”

Paulina Chrobok 3a

Wyróżnienie otrzymali:

Sandra Strzępek  2a

Karolina Wiśniowska 1b „Gitara”

Jakub Godek  1b

Daniel Bobowski 1a

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!