AKCJA SZLACHETNA PACZKA ZAKOŃCZONA

97485725a29bb6a1d8dd (2)Akcja charytatywna SZLACHETNA PACZKA, która swym zasięgiem obejmuje cały kraj i w którą nasza szkoła włącza się już od kilku lat – została zakończona

W całej Polsce zebrano w sumie ok. 68 milionów złotych i za taką kwotę dokonano zakupów dla najbardziej potrzebujących rodzin.

W naszej szkole zebraliśmy 1285 zł, co jest rekordową kwotą, jaką udało nam się dotychczas podczas tej akcji zebrać. Otrzymaliśmy, jako szkoła, dyplom podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji. Kwota, jaką w tym roku pozyskaliśmy świadczy o coraz większej naszej świadomości jak wiele znaczą małe gesty- bo przecież nie było mowy o dużych kwotach, a zebrało się wiele.

Dziękuję wszystkim za szlachetną postawę- Wam, drodzy uczniowie, Waszym rodzicom , nauczycielom i pracownikom obsługi Szkoły Podstawowej.

SZLACHETNA PACZKA niech zawsze wywołuje w Waszych sercach poruszenie i chęć uczestnictwa w niej… Życzę wszystkim, abyście nigdy nie musieli być adresatami tych paczek, lecz zawsze jej nadawcami!

Szczególnie dziękuję Samorządowi Uczniowskiemu, będącemu pod opieką pani Ani Arciszewskiej, dzięki któremu jak zawsze akcja została przeprowadzona sprawnie i rzetelnie.

Do zobaczenia za rok

Małgorzata Gliwska- Jędrysik- pedagog szkolna

Lidia Myćka- psycholog szkolna