Rok szkolny 2021/2022

 IX Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii ”

Katarzyna Drzał z klasy 6a – zdobyła tytuł laureata

Daria Stępień z klasy 8c - zdobyła tytuł LAUREATA


 

Wojewódzki konkurs plastyczny ph. „Bezpieczne Wakacje 2021” 

Julia Kapinos z klasy 8c – I miejsce

Marlena Kowalska z klasy 7a – III miejsce

Rok szkolny 2020/2021

II Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Daria Stępień z klasy 7c – uzyskała tytuł finalisty

Tytuł finalisty olimpiady uprawnia uczennicę do zwolnienia z Egzaminu ósmoklasisty


IV edycja wojewódzkiego konkursu literackiego ph. „Są gdzieś okna, które płoną cały czas”

Daria Stępień z klasy 7c – I miejsce

Daria stworzyła prace o tytule: ” Hania, czyli ważna lekcja dla reszty świata”


 Konkurs kuratoryjny z Języka Polskiego

Adrian Czarnik z klasy 8b - uzyskał tytuł laureata


 Konkurs kuratoryjny z Chemii

Adrian Czarnik z klasy 8b - uzyskał tytuł finalisty


 Konkurs Gminny „Spełnienie marzeń”

Julia Kapinos - I miejsce

Katarzyna Muszyńska – wyróżnienie


Konkurs Powiatowy „Spełnienie marzeń”

Julia Kapinos - wyróżnienie


„Wychować człowieka mądrego – odpowiedzialność, miłość, przyjaźń jako wartości w kształtowaniu postaw”.

Konkurs na wypracowanie zorganizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką – filia Strzyżów

Bryda Patrycja, Julia Bandrowska, Julia Matyasz i Anna Stefanik z klasy 7a – I miejsce

M. Godek z klasy 6a – wyróżnienie

Natomiast w części plastycznej konkursu:

I nagroda dla J. Głód i J. Konieczny z 6a,

wyróżnienia:  A. Giera, S. Kolanko, W. Ogrodnik, I. Łaba, S. Giera, G. Matras, W. Banek.


 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: (klasy 7-8)

-               Julia Bandrowska I miejsce w gminie w biegu na 100 metrów i awans do zawodów powiatowych (nie odbyły się-pandemia!).

-               Patrycja Bryda I miejsce w gminie w skoku w dal i awans do zawodów powiatowych (nie odbyły się- pandemia!).

-               Anita Mendocha III miejsce w gminie w biegu na 300 metrów i awans do zawodów powiatowych (nie odbyły się – pandemia!).

-               miejsce w Finale wojewódzkim w lidze lekkoatletycznej dziewcząt (Bryda Patrycja, Bandrowska Julia, Mendocha Anita, Mendocha Gabriela, Matyasz Julia, Matyasz Julia, Chrobok Zuzanna, Stefanik Anna, Lachor Gabriela)

  • Najlepsze wyniki indywidualnie:

- Bryda Patrycja I miejsce w Finale wojewódzkim w biegu na 100 metrów

- Bandrowska Julia II miejsce w Finale wojewódzkim w biegu na 100 metrów

- Mendocha Gabriela III miejsce w Finale wojewódzkim w pchnięciu kulą.

I miejsce sztafety 4×100 metrów w finale wojewódzkim dziewcząt w składzie: Mendocha Gabriela, Mendocha Anita, Bandrowska Julia, Bryda Patrycja

Igrzyska Dzieci: (klasy 4-6)

  • Dykas Martyna I miejsce w gminie w skoku w dal i awans do zawodów powiatowych(nie odbyły się-pandemia!).
  • Wojciechowska Klementyna II miejsce w gminie w skoku w biegu na 600 metrów i awans do zawodów powiatowych(nie odbyły się- pandemia!).
  • Jamróg Julia I miejsce w gminie w skoku w biegu na 600 metrów i awans do zawodów powiatowych(nie odbyty się-pandemia!).

Ogólnopolski konkurs leksykalny MBMORY MASTER 

-Patrycja Bryda – Laureatka


„Pomniki i zabytki powiatu strzyżowskiego”

- wyróżnienie- Ksawery Nieroda, Maja Furtek, Klara Salamon.


Gminny konkurs „Palma wielkanocna” 

nagroda – Kornelia Czekaj

wyróżnienie – Zuzanna Urban

Rok szkolny 2019/2020

 Daria Stępień z klasy 6c – laureatka Konkursu z Języka Polskiego

Jakub Wanat z klasy 8a  – laureat Konkursu z Chemii

 Paulina Michalec z klasy 8a - uzyskała tytuł Finalisty Konkursu z Języka Polskiego

Weronika Ciołkosz z klasy 8b – uzyskała tytuł Finalistki Konkursu z Fizyki.


Ogólnopolski  Konkurs z Fizyki „Pingwin”

Weronika Ciołkosz z klasy 8b – uzyskała tytuł laureata


Ogólnopolski  Konkurs z Fizyki „Galileo”

Weronika Ciołkosz z klasy 8b – uzyskała tytuł laureata


 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy medycznej „Meditest”

-wyróżnienie – Szymon Czech, kl.VIII a


Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

Paulina Michalec, Daria Stępień - zakwalifikowane do wojewódzkiego etapu Konkursu Języka Polskiego.

Adrian Czarnik – uczestnik rejonowego etapu Konkursu z Języka Polskiego.

Weronika Ciołkosz – zakwalifikowana do wojewódzkiego etapu Konkursu z fizyki.

Szymon Czech – uczestnik rejonowego etapu Konkursu z fizyki.

Jakub Wanat – -zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu Konkursu z chemii.


Wojewódzki Konkursi Piosenki Polskiej i Obcojęzycznej „Laudate Deum” w Rzeszowie

III miejsce – Aleksandra Baran, kl.VIIIb


Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci:

I miejsce – Honorata Wiśniowska, kl. VIIIa

wyróżnienie – Zuzanna Armata, kl. VI c

wyróżnienie w rejonowym etapie – Lena Pilut, kl. Vb (konkurs recytatorski)


IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza:

II nagroda – Honorata Wiśniowska, kl. VIIIa

III nagroda – Łukasz Godek, kl. VIII b


Konkurs „Trzeźwość to odpowiedzialność: za siebie, za rodzinę, za Ojczyznę”:

I miejsce – Zofia Steczkowska, kl. VIa

III miejsce – Zuzanna Chrobok, kl. VIa


XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski ph. „O Skrzydło Orle” Weronika Ciołkosz, kl. VIIIb – wyróżnienie


 VII Dyktando Niepodległościowe Po polsku o historii

W kategorii klas V-VI w etapie wojewódzkim wzięło udział 57 uczestników z całego województwa:

DARIA STĘPIEŃ Z KL. VIC -  I miejsce w szkole                                           

X miejsce w województwie

tytuł laureata konkursu

 ALEKSANDRA ARCISZEWSKA Z KL. VC

XXII miejsce w województwie, IV miejsce w szkole

 PATRYCJA BRYDA Z KL. VIA

XXVII w województwie, II miejsce w szkole

 KACPER OSTALECKI Z KL. VIB

XXVIII w województwie, III miejsce w szkole

 W kategorii klas VII-VIII w etapie wojewódzki wzięło udział 68 uczestników:

MARTYNA PŁOUCHA Z KL. VIIIA

XIII miejsce w województwie, III miejsce w szkole

NATALIA LENART Z KL. VIIIA

XV miejsce w województwie, II miejsce w szkole

ALEKSANDER PASEK Z KL. VIIB

XVI miejsce w województwie, IV miejsce w szkole

ADRIAN CZARNIK Z KL. VIIB

XXII miejsce w województwie, I miejsce w szkole

KARINA CZARNIK Z KL. VIIIC, SZYMON CZECH Z KL. VIIIA

IV miejsce w szkole


I Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny ph. „Trzeźwa głowa” w SOSW – Frysztak

Nagrody otrzymali (kategoria PLASTYKA)

Jakub Ostalecki, kl. VIIa

Kazimierz Bartman, kl. VIIb

Katarzyna Mendocha, kl. VIb

Anna Winiarska, kl.VIb

Monika Ziobrowska, kl.VIb


Wojewódzki Konkurs Plastyczny ph. „Ptaki” 

Nagrody otrzymali:

Julia Żołyńska, kl.Ib

Maja Gruszczyńska, kl.Ia


W szkolnym konkursie na Najładniejszy Kalendarz Adwentowy „Adventskalender” nagrody zdobyli:

Patrycja Ciosek – I miejsce kl.VIIa

Weronika Tęcza – II miejsce kl. VIIa

Oliwia Sanocka i Małgorzata Telma – III miejsce kl. VIIa

Wyróżnienia:

I wyróżnienie – Kamil Kowalski z kl. VIIa

II wyróżnienie – Julia Kowalska i Sara Matyasz z kl. VIIIc

III wyróżnienie – Izabela Mijal i Klaudia Parys z kl. VIIIc

IV wyróżnienie – Aleksandra Stadnicka i Laura Strzępek z kl. VIIb

Nagroda specjalna za pierwszy ” Adventskalender” wykonany w tym konkursie dla Jakuba Ostaleckiego z kl. VIIa.