Rok szkolny 2011/2012

Interdyscyplinarny konkurs z matematyki i praktycznego jej zastosowania w fizyce, chemii i informatyce pod hasłem „sapen oude” – odważ się być mądrym

Finaliści:

Michał Garnczarski 29/80

Dawid Konsur 41/80

Konkurs fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie

Finalista:

Bartłomiej Pyzocha

Konkurs historyczny „Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795-1989″

Eliza Pałys 20,7/30,8

Konkurs dziennikarski w ramach Podkarpackiego Pleneru Dziennikarskiego im. M. Pawłowskiego

Miejsca:

Paulina Irzyk – I wyróżnienie
Aleksandra Kwiatek – II wyróżnienie
Amanda Moskal – V wyróżnienie

VII Edycja Turnieju Matematyczno – Fizycznego „Matematyka i fizyka dla każdego, przez zabawę do wiedzy”.

Honorowy patronat sprawuje Starosta Powiatu Strzyżowskiego.

III miejsce zdobyła nasza drużyna w składzie:

Bartłomiej Pyzocha
Konsur Dawid
Garnczarski Michał

Drużyny rywalizowały w trzech konkurencjach:
1. Doświadczenie pokazowe z fizyki – praca zespołowa.
2. Test wielokrotnego wyboru z matematyki – praca indywidualna.
3. Rozgrywki zespołowe – rozwiązywanie zadań problemowych z fizyki i matematyki.

Galeria zdjęć

ROK SZKOLNY 2010/2011

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2010/2011 zakwalifikowali się do etapu rejonowego w poszczególnych konkursach przedmiotowych:

Matematyka

Piotr Bliźniak – 24 pkt

Fizyka

Piotr Bliźniak – uzyskał tytuł finalisty

Język niemiecki

Nikolina Nieroda – uzyskała tytuł laureata
Maria Czaczkowska – 40,5 pkt
Natalia Ossolińska – 37 pkt

Język Polski

Monika Musiał – 45 pkt
Natalia Ossolińska – 44 pkt
Marcelina Dziok – uzyskała tytuł laureata

Geografia

Nikolina Nieroda – 42 pkt

Konkurs dziennikarski w ramach Podkarpackiego Pleneru Dziennikarskiego im. M. Pawłowskiego

Miejsca:

Monika Musiał – I miejsce
Marcelina Dziok – III miejsce
Katarzyna Byś – wyróżnienie
Paulina Filip – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Reporter”

Miejsca:

Monika Musiał – finalistka
Ewa Pawlik – finalistka
Marcelina Dziok – finalistka
VI Edycja Turnieju Matematyczno – Fizycznego „Matematyka i fizyka dla każdego, przez zabawę do wiedzy”.

Honorowy patronat sprawuje Starosta Powiatu Strzyżowskiego. Wzięło udział 9 drużyn z naszego powiatu.

II miejsce zdobyła nasza drużyna w składzie:

Bliźnika Piotr
Konsur Dawid
Czech Kamil

Drużyny rywalizowały w trzech konkurencjach:
1. Doświadczenie pokazowe z fizyki – praca zespołowa.
2. Test wielokrotnego wyboru z matematyki – praca indywidualna.
3. Rozgrywki zespołowe – rozwiązywanie zadań problemowych z fizyki i matematyki.

Galeria zdjęć

ROK SZKOLNY 2009/2010

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2009/2010 zakwalifikowali się do etapu rejonowego w poszczególnych konkursach przedmiotowych:

CHEMIA

Godek Michał – 38/40

FIZYKA

Godek Michał – 36/40
Gałuszka Artur – 35/40
Zając Dagmara – 32/40
Bliźniak Piotr – 32/40

GEOGRAFIA

Nieroda Nikolina – 29/35

J. NIEMIECKI

Zagórska Aneta – 41/57
Nieroda Nikolina – 45/57

MATEMATYKA

Gałuszka Artur – 20/28

INFORMATYKA

Gałuszka Artur – 34,5/60

Nasi uczniowie, którzy ogromną wiedzą i umiejętnościami doszli do ostatniego szczebla konkursów przedmiotowych czyli etapu wojewódzkiego:

Oto tytuły, które zdobyli:

GEOGRAFIA

Nikolina Nieroda – tytuł finalisty

JĘZYK NIEMIECKI

Nikolina Nieroda – tytuł finalisty

MATEMATYKA

Artur Gałuszka – tytuł finalisty

FIZYKA

Michał Godek – tytuł finalisty

Artur Gałuszka – tytuł finalisty

INFORMATYKA

Artur Gałuszka – tytuł laureata