Gminny Konkurs Plastyczny „Wieź mnie, konisiu, wieź…” – 13 czerwca 2014
Konkurs multimedialny:
I miejsce – Natalia Pająk, klasa IIIA
Wyróżnienie – Gabriela Banek, klasa IA
Wyróżnienie – Magdalena Szyniec, klasa IA
Konkurs plastyczny:
I miejsce – Natalia Godek, klasa IIIB
I miejsce – Anita Mikuszewska , klasa IA
Wyróżnienie – Katarzyna Winiarska, klasa IA
Wyróżnienie – Andżelika Majewska, klasa IA
Gminny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – drogą do świętości” – 25 maja 2014
Wyróżnienie – Natalia Godek, klasa IIIB
Wyróżnienie – Andżelika Majewska, klasa IC
VIII Wojewódzki Konkurs Origami „Wędrówki po krainie Origami” – 20 maja 2014
I miejsce – Ewelina Chmura, klasa IIID
I miejsce – Joanna Godek, klasa IIID
I miejsce – Ewelina Chmura, klasa IIID
I miejsce – Gabriela Kanclerz, klasa IIIA
I miejsce – Kinga Mulka, klasa IIC
II Gminny Konkurs Literacko – Plastyczny „Trzeźwa głowa” – 8 maja 2014
I miejsce – Andżelika Majewska, klasa IC
I miejsce – Marlena Tyburska, klasa IA
I miejsce – Natalia Pająk, klasa IIIA
III miejsce – Kamil Staniszewski, klasa IA
III Ogólnopolski Festiwal Origami w Gliwicach „Magia zamknięta w papierze” – 16 kwietnia 2014
I miejsce – Gabriela Kanclerz, klasa IIIA
II Ogólnopolski Festiwal Origami w Żarowie – 30 marzec
II miejsce – Ewelina Chmura, klasa IIID
XIII Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych w Rzeszowie
I miejsce
Konkurs odbył się 22 marca 2014 roku. W tym roku jak i w ubiegłym, wystąpiliśmy z dwoma spektaklami. Sztuka w języku angielskim, zatytułowana ‘Awakening czyli przebudzenie’ zajęła pierwsze miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni!
Uczniowie, którzy grali w tej sztuce to:
Paulina Irzyk, Zuzanna Dziok, Amanda Moskal, Gabriela Kanclerz, Magdalena Sygnarska, Izabela Szymkowicz, Iwona Garnczarska, Kamila Błoniarz, Natalia Pająk, Łukasz Uliasz.
Towarzyszył nam również Szymon Kwiatek – odpowiadający za sprawy techniczne.
Gminny Konkurs Ortograficzny
Nasze uczennice zdobyły następujące miejsca:
I miejsce – Paulina Irzyk
II miejsce – Jagoda Lisak
II miejsce – Gabriela Kanclerz
Konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie
Do III etapu dostała się uczennica:
Gabriela Kanclerz, kl. IIIa
Konkurs fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie
Do III etapu dostała się uczennica:
Gabriela Kanclerz, kl. IIIa
Konkurs geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie
Do II etapu dostał się uczeń:
Przemysław Kik, kl.IIa
Konkurs polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie
Do II etapu dostały się uczennice:
Zuzanna Dziok, kl.IIIa
Paulina Irzyk, kl.IIIa
Konkurs polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświatowe w Rzeszowie
Do III etapu dostała się uczennica:
Paulina Irzyk, kl.IIIa
Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deo”
26 października 2013 r. w Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, przy ul. ks. Jałowego 1 w Rzeszowie, odbyła się XI edycja Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deo”. W tym roku honorowym patronatem objęli go: Ksiądz Biskup Jan Wątroba i Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas.
Nasze uczennice zajęły czołowe miejsce:
II miejsce:
Zespół „Effatha” z Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku
Zespół wystąpił w składzie:
Amanda Moskal z kl. IIIa
Zuzanna Dziok z kl. IIIa