ssswwwwTo właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha - w serca złamane i smutne,  cicha wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku.

     Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia naszym uczniom, rodzicom, koleżankom i kolegom emerytom  oraz wszystkim przyjaciołom szkoły.                        Niech blask Wigilijnej Gwiazdy rozjaśni Wasze myśli nadzieją, a serca napełni miłością. Wspólnie spędzony czas w gronie rodziny, przy zapachu choinki i dźwiękach kolęd, niech będzie wytchnieniem od codziennych trosk i obowiązków.                  Niechaj Nowy 2021 Rok będzie dla Was czasem spełnionych nadziei i oczekiwań.

                                           Dyrekcja i pracownicy szkoły

Zapraszamy również do obejrzenia świątecznych prac naszych uczniów:

Wesołych Świąt – prezentacja