346647217_262258966195630_6346868843301602012_n

PIKNIK RODZINNY

346647217_262258966195630_6346868843301602012_n„Dzieje ludzkości przebiegają od początku i będą przebiegać do końca poprzez Rodzinę” – takie motto towarzyszyło Piknikowi Rodzinnemu, który odbył się pod patronatem Wójta Gminy Frysztak pana Jana Ziarnika w niedzielę 14 maja 2023 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Piknik został zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we  Frysztaku.

Rada Rodziców składa gorące podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom, zaproszonym gościom i sponsorom zaangażowanym  w przygotowanie i zorganizowanie pikniku. Dzięki Państwa współpracy, bezinteresownemu wsparciu  mogliśmy zapewnić naszym uczniom, wychowankom wiele atrakcji. Mamy nadzieję, że tak wspaniała współpraca zaowocuje kolejnym piknikiem, przynosząc wiele dobrego szkole, jej uczniom i
wychowankom.

Dziękujemy Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w organizacje pikniku, a w szczególności panu Andrzejowi Kubiakowi – pomysłodawcy pikniku, a także pani Ewie Roś, pani Agnieszce Armacie, pani Beacie Wiśniowskiej, pani Marcie Kawie, pani Ilonie Pałys, pani Katarzynie Mikuszewskiej, pani Annie Kubiak, pani Annie Rzeźnikiewicz, pani Paulinie Sokołowskiej, pani Jolancie Łabie, pani Elżbiecie Jadach, pani Marii Matyasz, panu Rafałowi Wołoszowi, państwu Annie i Sławomirowi Czekaj, pani Agnieszce Ostrowskiej, pani Joannie Gruszczyńskiej, pani Karolinie Stefanik, pani Monice Stefanik, pani Sabinie Kuternoga-Raś, pani Małgorzacie Żołyńskiej, panu Łukaszowi Kosturowi. Za pomoc w transporcie  dziękujemy panu Michałowi Jamrogowi i panu Mirosławowi Borkowskiemu.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej: pani Dyrektor Beacie Madej i pani Wicedyrektor Agnieszce Dziok oraz nauczycielom: pani Marzenie Biedroń, pani Dorocie Wojtanowskiej, panu Januszowi Czekajowskiemu,  panu Krzysztofowi Niemcowi, panu Piotrowi Górce i  panu Jerzemu Górce za pomoc i przeprowadzenie konkursów sportowych.

Dziękujemy serdecznie: Wiktorowi Górce, pani Agacie Zahucie – Wydawnictwu „Agazah”,  Mini&Teddy u Klaudii – Hodowli Królików Miniaturowych, firmie „OlaOle”, pani Urszuli Capiga, „Sznurkowe loveee”, „AyaGagaya”- cudeńka z papierowej wikliny, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie, Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku, Pasiece „Puchatek”, ZiQa & ZiQa Fun – animacje, eventy, questing, szkolenia, Ranczo Kozłówek, Pracowni „Zaczarowany Kot”, firmie Myszkoland, pani Julii Olegovnej, panu Stanisławowi Rosiowi, paniom Agacie i Nikolecie Kliś.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę dzieci występujących na pikniku pod przewodnictwem Dyrektora Ośrodka Kultury we Frysztaku, pani Agaty Skiby i pana Andrzeja Borkowskiego!

Dziękujemy również za czuwanie nad sprawnym nagłośnieniem imprezy panu Andrzejowi Borkowskiemu i panu Kacprowi Cieszyńskiemu.

Dziękujemy następującym sponsorom:

Urząd Gminy Frysztak,

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku,

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku,

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,

Bank Spółdzielczy w Strzyżowie,

Krzysztof Sobolewski – Paweł Ciszczoń,

Kebab Głodzik Drive,

Burmistrz i Radni Gminy Kołaczyce,

Firma „Wenta”,

Marzena Płoucha,

Przychodnia Zdrowia Frysztak „Medimar” Marek Ziajor,

Sklep „Twój Dom”,

NEODESIGN – Producent reklam,

Cukiernicza Spółdzielnia „Roksana”,

Studio Fryzur Małgorzata Nowak,

Cukiernia „Fresca”,

Cukiernia „Ania” Chorkówka,

Piekarnia Cukiernia Piękoś,

Stowarzyszenie „Spojrzenie Anioła”,

Stolarnia ASPROT,

BETA Księgarnia – artykuły biurowe, szkolne,

SZiK – Części Samochodowe,

Apteka „Różana” Frysztak,

Robert Godek – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

Damian Sarna – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

Centrum Zoologiczne we Frysztaku,

Lodziarnia u Ewy.

 

Dziękujemy pani Joannie Pasek za zdjęcia.

                                     Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                 Małgorzata Roś

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Sponsorom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły, Uczniom za ogromną pomoc zarówno w przygotowaniach, jak i podczas Pikniku Rodzinnego. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.

Szczególnie pragniemy podziękować inicjatorowi pomysłu – panu Andrzejowi Kubiakowi i czuwającej nad całością, nieocenionej pani Małgorzacie Roś za przeogromny wkład włożony w organizację tak udanej imprezy, która z pewnością na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły.

 

                                           Dyrekcja

« 1 z 2 »